Belka
Piątek, 24 Maja 2019   imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

ZUS na konferencji PARP w Poznaniu

Data dodania: 2019-05-14
 
14 maja, podczas Konferencji PARP Prawo do Przedsiębiorczości 2, w Poznań Congress Center (Wschodni Hol Wejściowy) Sala Zielona, będzie można skorzystać ze stanowiska informacyjnego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ponownie został zaproszony do udziału w konferencjach „Prawo do przedsiębiorczości”. Jest to druga edycja wydarzenia organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczość (PARP) na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Tym razem obecność ZUS polegać będzie na wystawieniu stoiska eksperckiego, tj. punktu, w którym będzie można założyć profil PUE oraz uzyskać porady doradcy płatnika składek, na temat: e-akt oraz zasad obsługi klientów biznesowych, a także możliwości skorzystania z ulg przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej, tj. ulgi na start, małego ZUS-u i opłacania preferencyjnych składek.

Początek konferencji o godz. 11.00.
Kontakt
http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola