Belka
Piątek, 24 Maja 2019   imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dni Osób z Niepełnosprawnością z ZUS

Data dodania: 2019-05-14
 
Porady ekspertów ZUS, punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Bogaty program szkoleń, seminariów i spotkań, to szeroka oferta, którą przygotował Zakład Ubezpieczeń Społecznych na Dni Osób z Niepełnosprawnością.

Począwszy od piątku - 17 maja, placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wielkopolsce przygotowały szeroką ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i pracodawców.
Zapraszamy do skorzystania z licznych seminariów, warsztatów, porad i wystaw.

17 maja w II Oddziale ZUS w Poznaniu, przy ul. Starołęckiej 31, w godzinach od 9:00 do 13:30 będzie można skorzystać z porad na temat aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, zasad przyznawania rent, orzecznictwa lekarskiego, rehabilitacji leczniczej i prewencji rentowej, wyjazdów na leczenie uzdrowiskowe oraz dofinansowania do zaopatrzenia. Od 11.45 zapraszamy do dyskusji moderowanej nt. "Pokaż swoje atuty" z udziałem ZUS, PUP, PFRON, NFZ, MOPR oraz z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne. Będzie również możliwość wyrobienia karty EKUZ.
23 maja I Oddział ZUS w Poznaniu, w godzinach od 10.00 do 16.00 zaprasza na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych, przy ul. Towarowej 55. Podczas tego wydarzenia będzie można skorzystać z porad instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i uczelni, które działają na rzecz i z osobami z niepełnosprawnością, a także wziąć udział w wykładach dotyczących zagadnienia pracownika z niepełnosprawnością na rynku pracy, dostępności turystyki dla osób z niepełnosprawnością, autonomizacji osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz rehabilitacji leczniczej. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć pokaz i zagrać w międzynarodową grę boccia.
Szczegółowe informacje na temat organizowanych przez poszczególne placówki ZUS wydarzeń, w związku z Dniami Osób z Niepełnosprawnością, można znaleźć na stronie www.zus.pl.
Kontakt
www.zus.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola