Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biała sobota - bezpłatne badania w kierunku tętniaków aorty (Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu; ul. Długa 1/2)

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Na bezpłatne badania Szpital zaprasza osoby, które osiągnęły wiek 65 lat i powyżej oraz spełniają co najmniej trzy spośród poniższych czynników ryzyka - płeć męska choroba wieńcowa palenie tytoniu nadciśnienie tętnicze hiperlipidemia Wszystkich zainteresowanych badaniami Szpital prosi o uprzednią rejestrację pod numerem infolinii: 514 198 499 od poniedziałku do piątku w godz: 7.30 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00. - Podczas wizyty, po przeprowadzonej rozmowie, zostanie wykonane badanie USG jamy brzusznej - trwające bardzo krótko i bezbolesne. - Badania profilaktyczne w przypadku tętniaków są niezmiernie ważne - zdarza się, że tętniaki nie dają żadnych objawów, ujawniając się dopiero w momencie pęknięcia i powodując bezpośredni stan zagrożenia życia. - Badania są wykonywane w ramach projektu realizowanego ze środków finansowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach "Programu Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2017-2020". - Rejestracja na badania: 514 198 499 - Miejsce realizacji badań: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu; ul. Długa 1/2; Poznań, wejście D, piętro pierwsze, gabinet 146

Pełna treść wiadomości na: tag:poznan.pl,2018:events.106870
poznan.pl, Źródło artykułu: poznan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola