Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak Agata praktyki w przedszkolu odbywała...

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Beata Lewicka swoje praktyki w przedszkolu pamięta doskonale. Odbywała je w 1990 roku właśnie w  niedużej willi przy ulicy Skarbka, gdzie mieści się od lat Przedszkole nr 70. Dziś jest tam dyrektorem i od lat to ona nadzoruje rzesze studentów, przewijających się przez "Słoneczną Chatkę".  Współpraca z UAM to wieloletnia tradycja naszej placówki- uśmiecha się pani Beata. Studenci wnoszą do nas powiew świeżości, nowego spojrzenia na pracę i zabawę z dziećmi, my mamy w ich osobach wsparcie personalne, duchowe, czasem nawet przyjacielskie. Czesto z tych więzi rodzi się coś więcej, zdarzało się przecież, że praktykantka zostawała u mnie potem przedszkolanką. Ja sama spędziłam na Skarbka całe zawodowe życie. I nie żałuję ani jednego dnia. To tutaj znalazłam wszystko, czegpo szukałam w przedszkolu. Atmosferę, fajnych ludzi, kochane dzieciaki. Czy jest coś, co mnie w nich denerwuje? Powiem tak, oczywiście, że zdarza się, że zachowania dzieci są irytujące, ale ja wiem, że one tych zachowań nie planowały. Coś je wywołało. I ja się staram dociec- co. Bo dzieci nie rodzą się z myślą: jak to fajnie będziew życiu podstawiać komuś nogę. One po prostru tego się uczą. A wracając do praktyk studenckich- bardzo je sobie cenię. I Agatę, która była z nami  przez cały grudzień- także...

Pełna treść wiadomości na: tag:poznan.pl,2019:news.127794
poznan.pl, Źródło artykułu: poznan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola