Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Letnia Akademia jogi ABC (Studio Projekt Yoga, ul. Dominikańska 7/3, Poznań)

Data publikacji: 2018-07-08, Data modyfikacji: 2018-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W wakacje szkoła jogi zaprasza młodzież (od 14 r. ż) i dorosłych na Letnią Akademię Jogi ABC. Wakacje lub urlop to dobry czas na naukę jogi i poprawę swojego samopoczucia! - Tygodniowy, intensywny kurs jogi od podstaw (poziom 0) prowadzony wg systemu jogi akademickiej, klasycznej, BKS Iyengara. Po odbyciu kursu możesz swobodnie dołączyć do wybranej przez siebie grupy. - Termin najbliższego kursu: 9-13 lipca, w godzinach od 8:30-12:30. - Na zajęciach nauczysz się podstawowych asan oraz poznasz ich wpływ na zdrowie psychofizyczne człowieka. dowiesz się, czym jest oddech, medytacja i relaksacja w jodze. Nauczysz się, jak bezpiecznie praktykować jogę, aby cieszyć się zdrowiem przez długie lata, jak dostosowywać/modyfikować asany jogi w zależności od swoich potrzeb (np. skolioza, pogłębiona kifoza, pogłębiona lordoza, kolana koślawe, kolana szpotawe). - W ofercie - kameralne grupy i indywidualne podejście do każdego uczestnika nauka podstawowych asan jogi nauka pranayamy i relaksacji materiały szkoleniowe dyplom Joga akademicka jest systemem pracy z ciałem opartym na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technikach relaksacyjnych. Celem jogi akademickiej jest utrzymanie oraz poprawa zdrowia psychofizycznego człowieka zgodnie z koncepcją Health-Related Fitness. Wykorzystywane są przez nią te metody pracy z ciałem i umysłem, które są powtarzalne, mierzalne i doświadczalnie sprawdzone. Wykorzystywane są przez nią doświadczenia różnych szkół hatha jogi w zakresie metod i technik dających się zweryfikować naukowo. - Kurs prowadzić będą - Kasia Krzysztofiak - doświadczony instruktor hatha jogi, słuchaczka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF, doświadczony praktyk hatha jogi, założycielka szkoły Projekt Joga pod patronatem jogi akademickiej. Lucyna Urbańska - doświadczony instruktor hatha jogi, absolwentka Wydziału Filozofii UAM, nauczyciel w Projekt Joga Olga Lisowska - doświadczony instruktor hatha jogi, psycholog i seksuolog, uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu zdrowia i jogi, nauczyciel w Projekt Joga Zajęcia odbywać się będą w kameralnych grupach (max 10 osób). Koszt uczestnictwa w całym kursie (20 godzin praktyki) to 600 zł, 400 zł z kartą multisport. - Szkoła zastrzega sobie możliwość odwołania kursu w przypadku małej liczby chętnych. - Więcej informacji:  studio@projektjoga.pl lub pod nr tel. 609627244

Pełna treść wiadomości na: tag:poznan.pl,2018:events.102865
poznan.pl, Źródło artykułu: poznan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola