Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pidżama Porno - Ezoteryczny Poznań

 
Tekst : Ezoteryczny Poznań po godzinach szczytu Cichy skwer A pod latarniami spacerują dziwni goście Nic nie noszą pod płaszczami Z dziurawymi sumieniami Goście marzą o atrakcjach Taryfy stoją wszędzie Tania błyskawiczna miłość Na ruskich rejestracjach Na ruskich rejestracjach Na ruskich rejestracjach Na ruskich rejestracjach Spokojnie to tylko Spokojnie to tylko Ezoteryczny Poznań Miastem rządzi mafia Przy placu obok Dwóch Krzyży Pędzą szemrane auta Jest tu kilka takich miejsc Gdzie nie warto się pałętać I kilka takich miejsc By zapomnieć i pamiętać Ezoteryczny Poznań Miastem rządzi mafia Przy placu obok Dwóch Krzyży Pędzą szemrane auta Auta ! Auta ! Ejj! Nananana nana na nananana Nananana nana na na na, Nananana nana na nananana Nananana nana na na na! Ezoteryczny Poznań Na Wildzie mieszka szatan Czarna magia Wolno zapalają się neony Już po godzinach szczytu Wracam z radia Jestem lekko uwalony Oczy mi sie rozjeżdżają Nie zgadzają mi się strony Gołębie wydziobują okruchy dobrobytu Między krzesłem a podłogą Wszystko po staremu Na na na na na na Nieznośna lekkość butów Nieznośna lekkość butów Spokojnie to tylko Spokojnie to tylko Ezoteryczny Poznań Miastem rządzi mafia Przy placu obok Dwóch Krzyży Pędzą szemrane auta Jest tu kilka takich miejsc Gdzie nie warto się pałętać I kilka takich miejsc By zapomnieć i pamiętać Ezoteryczny Poznań Miastem rządzi mafia Przy placu obok Dwóch Krzyży Pędzą szemrane auta Auta! Nananana nana na nananana Nananana nana na na na, Nananana nana na nananana Nananana nana na na na! Nananana nana na nananana Nananana nana na na na, Nananana nana na nananana Nananana nana na na na! Auta! Auta!

 


Dobre granie
 
Data pliku video: 2014-04-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola