Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SLAM#4 w KontenerART (KontenerART, ul. Ewangelicka, Poznań)

Data publikacji: 2018-07-10, Data modyfikacji: 2018-07-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowy cykl slamów poetyckich w przestrzeni KontenerART rozpoczął się na dobre. Każdy styl i język są mile widziane, a jedynym sędzią pozostaje cała widownia. - Kolejne turnieje obejmą formaty slamów: drużynowego, z rekwizytami, na najgorszy występ i wolnego. - Nadchodzące turnieje - 11.07.2018 r. - standardowy turniej; wolno czytać teksty z kartek i urządzeń 25.07. - turniej na najgorszy występ; publiczność będzie miała za zadanie głosować na najsłabsze teksty i najtragiczniejsze wykonania 08.08. - turniej z rekwizytami; każdy slamer będzie miał obowiązek wykorzystać w dowolny sposób jeden (ale nie więcej) wybrany rekwizyt podczas każdego występu (w kolejnych rundach mogą być to inne rekwizyty) 22.08. - standardowy turniej; wolno czytać teksty z kartek i urządzeń 05.09. - turniej drużynowy; występować należy przynajmniej w parach 19.09. - turniej wolny; regulamin jest ograniczony do minimum, obowiązuje tylko ograniczenie czasowe występu do 3 minut Wydarzenia i regulaminy znajdziecie poprzez profile Facebookowe - Fundacja KulturAkcja - Poznański slam Prowadzenie turniejów: Maciej Mikulewicz

Pełna treść wiadomości na: tag:poznan.pl,2018:events.103520
poznan.pl, Źródło artykułu: poznan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola