Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W zgodzie ze sobą, bliżej innych. Trening interpersonalny (Pracownia MOC Poznania, ul. Jackowskiego 13/6 (II piętro) Poznań.)

Data publikacji: 2018-07-10, Data modyfikacji: 2018-07-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzięki treningowi masz szansę - zobaczyć siebie w oczach innych uczestników i dowiedzieć się, jak widzą Cię inni, jak postrzegają Cię w różnych sytuacjach i jakie uczucia wzbudzają w nich Twoje zachowania; lepiej zrozumieć siebie i rozpoznać powody, dla których w ten, a nie w inny sposób komunikujesz się z ludźmi i nawiązujesz z nimi relacje; doświadczyć siebie w różnych sytuacjach, aby bardziej świadomie wchodzić w relacje z innymi; poćwiczyć rozpoznawanie własnych potrzeb i uczuć, poznać swoje schematy działania; rozwinąć empatię i umiejętność uważnego słuchania, zwiększyć umiejętność rozpoznawania uczuć i dostrzegania potrzeb innych osób; udoskonalić swoje umiejętności interpersonalne i inteligencję emocjonalną; poćwiczyć radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych i wyrażanie trudnych emocji w sposób nie urażający drugiej osoby; wzmocnić poczucie własnej wartości i przyjrzeć się potencjałom, które możesz w sobie rozwijać. Trening interpersonalny to jedna z najbardziej efektywnych metod edukacji psychologicznej. Członkowie grupy wchodzą ze sobą w relacje, konfrontują się i wzajemnie modelują swoje zachowania. Są dla siebie wsparciem w rozwoju i zmianach. Charakter zajęć sprzyja otwieraniu się i wyrażaniu emocji, w bezpiecznej, pełnej zaufania i akceptacji atmosferze. Sprzyja przełamywaniu oporów wobec innych. Wiedzę i doświadczenie zdobyte na treningu wykorzystasz zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. - Godziny zajęć - Trening obejmuje 4 dni, czyli 40 godzin szkoleniowych zajęć - od czwartku do soboty - godz. 9.00 - 18.30 (w trakcie zajęć przewidziana jest trwająca półtorej godziny przerwa obiadowa). niedziela - godz. 9.00 - 15.00. Liczba uczestników - Maksymalnie 12 osób. - Cena - 800 zł przy płatności jednorazowej lub 850 zł przy płatności ratalnej (2 raty po 425 zł). - Zniżka 25% dla nauczycieli, pedagogów i psychologów oraz stałych klientów Pracowni po deszczu (osób, które uczestniczyły w minimum 16 godzinach organizowanych przez nas zajęć) - 600 zł przy płatności jednorazowej lub 650 zł przy płatności ratalnej (2 raty po 325 zł).

Pełna treść wiadomości na: tag:poznan.pl,2018:events.100948
poznan.pl, Źródło artykułu: poznan.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola