Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

About living in Poznań

 
Ponad 20 tys. klatek, 100 godzin filmowania i montażu, tyle spędziliśmy wraz z Tomek Jahns nad realizacją "ABOUT LIVING IN POZNAŃ". Jest to odrobinę inny Poznań, techniką pozwalającą lepiej zobaczyć procesy zbyt powolne dla ludzkiej percepcji. Jak to ktoś ładnie powiedział - czas weryfikuje cele. Celem tego projektu był przekaz - zwolnij, zatrzymaj się, rozejrzyj się, dookoła jest tyle ważnych rzeczy. Rzeczy, których nie dostrzegasz żyjąc ot tak po prostu. Usiądź, zastanów się, pomyśl... Nigdy nie jest za późno, żeby spojrzeć na świat jeszcze raz, inaczej. Żeby zacząć wszystko od nowa. Zacznij realizować siebie, swoje plany, marzenia, pragnienia. Bądź szczęśliwy/szczęśliwa, "Bo wspomnienia trwają przez całe życie". Produkcja: Michał Skorupski, Tomasz Jahns Dzięki za pomoc: Adrian Jóźwiak Muzyka: Generdyn - Side By Side (ft Eric Swavley) Non-commercial project :)

 


MS Media
 
Data pliku video: 2018-09-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola