Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gołoledź w Poznaniu (Black Ice in Poznań) 19.01.2014

 
Zakaz kopiowania! Wszystkie prawa zastrzeżone! Potrzebujesz zdjęć, filmów? Skontaktuj się z APFStudios, który jest autorem tego filmu (wstawione za pozwoleniem i wiedzą autora) apfs.pl/ lub facebook.com/apfstudios.fanpage Uprzedzając komentarze w stylu "mogłeś ostrzegać innych kierowców" mówię - mogłem, ale w obawie swoje bezpieczeństwo wolałem stać w bezpiecznej odległości. Na początku filmu widać wóz Straży Miejskiej. To właśnie oni powinni wcześniej wspomniane bezpieczeństwo i porządek na drodze zachować, a nie cywil. Podjechali do kierowcy Renault, który niestety miał przykrą przygodę nieco wcześniej, zapytali co się stało i odjechali... Z powodu temperatury bliskiej 0 stopni oraz opadów deszczu na drodze utworzyła się warstwa lodu, zwana również czarnym lodem lub gołoledzią.

 


MrJohnyBanton
 
Data pliku video: 2014-01-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola