Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IRON SKY Partnerem Bordo+ WYKOP PARTY 2018 POZNAŃ - dłuższa wersja

 
Tegoroczna edycja Wykop-Party była pełna niespodzianek. Było gotuj z wykopem, rogale z Michałem, bowling, warsztaty dj’ingu, kursy tańca masa wykładów i warsztatów ze specjalistami z różnych dziedzin. Bywaliśmy na wielu wcześniejszych edycjach Wykop Party, ale w 2018 roku było to coś zupełnie innego, coś na dużo większą skalę. Wydarzenie było połączone z targami technologicznymi, których głównym Partnerem Bordo+ była firma ironsky.pl spod Poznania - Autoryzowany Dealer Dronów DJI i Centrum Szkolenia Operatorów Dronów. Uczestnicy tegorocznej edycji poza integracją w gronie Wykopowiczów mieli możliwość wykonania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi (dron) pod okiem instruktorów IRON SKY, a także wziąć udział w warsztatach i wykładach z zakresu dronów i druku 3D. Poza tym dostępna była też wystawa dronów oraz prezentacja projektowania i druku 3D. Dla Mirków i Mirabelek zawsze 10% rabatu na szkolenia UAVO na operatora drona. Szkolimy w całej Polsce! ironsky.pl/szkolenia-uavo/vlos/ w formularzu zgłoszeniowym wpisz hasło: WYKOP-10%UAVO

 


IRON SKY - DJI Autoryzowany Sklep, Serwis, Szkolenia
 
Data pliku video: 2018-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poznański

Powiat poznański - powiat, którego siedzibą jest miasto Poznań, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w zachodniej Polsce, w centrum województwa wielkopolskiego. Należy do niego, aż 17 gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

W powiecie utworzonym w 1999 roku mieszka największa liczba ludności, biorąc pod uwagę wszystkie powiaty w Polsce. Jest to 365,5 tys. mieszkańców. Rekordowa w skali kraju jest także gęstość zaludnienia – 181 os./km². Jeśli chodzi o powierzchnię (1900 km²), jest to największy powiat Wielkopolski.

Można tu odwiedzić obszary ochrony przyrody: park narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Przez tereny powiatu przebiegają trasy turystyczne: Trasa Kórnicka, Szlak Piastowski, Szlak Romański, oraz Wielkopolska Droga św. Jakuba. Wokół stolicy województwa wielkopolskiego opracowano Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola